Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek ezzel orvoshoz, vagy...

Elmenjek ezzel orvoshoz, vagy várjak amíg kifakad?

Figyelt kérdés

Jó pár nappal ezelőtt elvagtam az ujjam, nehezen akart gyogyulni, de begyógyult, azután az osszeforrt vagas körül elkezdett pirosodni és dagadni, pár nap elteltével egyre jobban fájt, de kibirhato, tegnap óta pedig pont a vágás alatt egy feher pont látható, ami szerintem genny, körbe pedig körülötte piros. Amikor lefele logatom a kezem időnként elkezd luktetni az ujjam és felsugarzik.

Nem olyan nagy terület ez, ahol látszik, kb 1*1 vagy 2*2 centi. A fajdalomsem olyan erős, vagy ha hozzaerek kellemetlen is kicsit fáj


2016. szept. 20. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz, nem jol fertotlenitetted le szerintem.
2016. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is elfertőzödött, én sietnék a dokihoz mielőtt rámegy a csontodra.
2016. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj bizony, méghozzá azonnal, sebészetre. Ha lüktet, akkor gyulladásban van, ott adnak rá megfelelő szert, nekem pl áztatni kellett a rendelőnem naponta, egy hétig 10-15 percig a begyulladt körmömet és kaptam rá kenőcsöt.
2016. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidrogénnel kifertőtleníted, majd betadine és leragasztod, naponta cseréled a kötést, víz ne érje.
2016. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!