Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Majdnem 1 hete fáj a lábam,...

Majdnem 1 hete fáj a lábam, de nem tudom, hogy el kéne-e mennem vele orvoshoz. Szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés

Hétfőn megütöttem a lábam és elkezdett bizseregni. Nem vettem figyelembe és tovább erőltettem. Másnapra kék foltos volt a jobb lábamnál a térdhajlat alatt és a hajlatnál kilátszott az erem. (nem tudom, hogy ez mennyire számít)

A lényeg, hogy nagyon fáj. Tesin sem tudok normálisan teljesíteni. Ráállni rátudok a lábamra, de megerőltetni nem tudok. Anyum nem szeretné, hogy elmenjek orvoshoz, mert szerinte semmi bajom, csak kicsit megütöttem. És már nem igazán tudom eldönteni, hogy elmenjek orvoshoz vagy sem. Ti mit gondoltok, elmenjek?

16/L



2016. máj. 19. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az anyuka nem enged az orvoshhoz, vehetne a patikábban vami borogatást, balzsamot, vagy kenőcsöt, hogy legalább éjelre borogasd. Kár ezzel így kínlódni.
2016. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem édesanyádnak igaza van .

persze ettöl még nyugodtan elmehetsz orvoshoz ugy sincs más dolga mint érzékeny tinilányok bibis lábát babusgassa + 1 napot a suliból is kihagyhatsz , tiszta fönyeremény

2016. máj. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!