Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Operálták a kezemen az ujjamat...

Operálták a kezemen az ujjamat kétszer, utoljára lemezek segitségével allították helyre a törést, a gyogyulás kb.3 hónapig tartott. Most kell majd mennem rehabilitáciora. Ott mennyire lehetséges, hogy helyrehozzák?

Figyelt kérdés
a mozgatás nagyon minimálisan megy,behajlitani abszolut nem tudom

2016. okt. 11. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy ezt bárki is meg tudja a neten keresztül mondani?


Kérdezd meg az orvost, neki van több rálátása a dologra

2016. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy esetleg valakinek volt-e hasonlo helyzete es hogy neki mennyire sikerult.Persze nem gondolom, hogy erre neten keresztul valaszt lehet adni.Kicsit rosszul fogalmaztam.
2016. okt. 11. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a csuklómba épitettek törés miatt lemezt, és a műtét utáni napon kérték már, hogy mozgassam... meg azt is mondták, hogyha a harmadik napon nem tudom az ujjaimat teljesen behajlitani, akkor az ugy marad... nem tudtam, de azért nem maradt ugy. Sajnos sokáig tartanak ezek a gyógyulások, türelmesnek kell lenni, nekem is kb 3 hónap volt. Tiz gyógytornás kezelésem volt, az nagyon sokat segitett. Teljes értékűen mozog a csuklóm és az ujjaim. Melyik ujjadról van szó? Idegsérülés nincsen? Fáj? A rehabilitáció gondolom nálad is a gyógytornát jelenti. Egy tapasztalt gyógytornász nagyon sokat tud segiteni!
2016. okt. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornász segít sokat. Kitartónak kell lenni. A gyógytornász ajánl gyakorlatokat amiket naponta 5x 6x végig kell csinálj. Fog ajánlani krémeket stb. azok is használnak. Elvileg (amikor én jártam az ujjammal) 10 alkalom írható fel egyszerre, de ha kell még felírnak többet is, én közel 1 évig jártam gyógytornára mire úgy-ahogy jó lett a kezem.
2016. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!