Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy menjek igy el az orvoshoz?

Hogy menjek igy el az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap este godorbe leptem. A jobb bokammal lett valami. Bedagadt es nagy fajdalmak aran tudok csak bicegni.

A gond az hogy gombas a kormom es szegyellek igy bemenni az ugyeletre. Kezelem,rengeteg gyogyszert szedtem de hiaba.


2016. okt. 15. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el. Láttak már gombás körmöt,nem azzal fognak foglalkozni.
2016. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 H_Vivien ***** válasza:
Orvoshoz mész nem lábszépségversenyre. Gondolod a doki nem látott még ilyet? Lehet, hogy arra is tudna mondani valamit, ha elmondod neki, hogy kezeled már régota, de semmi eredmény. Ne szégyelld, orvos, látott már fura dolgokat, egy körömgomba pedig nem az, tudja jól, hogy nem lehet kikezelni egyik napról a másikra. Ha pedig ilyen nagy fájdalmad van mindenképp kell a doki, mert ha pl. szalagszakadás van, vagy részleges szakadás, azt rögzíteni kell, mert nem jön helyre, csak regenerálódik a szalag vége és nem lehet segíteni. Nekem annó gipszelték a részleges szakadást. Menj dokihoz mindenképp.
2016. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal rosszabbat is láttak már, ne izgulj.
2016. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek.
2016. okt. 15. 11:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak annyira csunya. Mar 10 eve ezzel kuszkodok.
2016. okt. 15. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok embernek van gombás körme. Semmi szégyellnivaló nincs rajta, betegség. Rettenetesen nehéz kikezelni. Egy orvos tudja ezt. Amúgy a bokasérülésedre semmilyen hatással nincs... Feltétlenül meg kell röntgeneztetni!!!
2016. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!