Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaficam? (Többi lent. )

Bokaficam? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Ma délelőtt csúnyán kibicsaklott a bokám egy járdaszegély miatt. Azt hittem ott halok meg olyan fájdalmam volt. Voltam orvosnál, csináltak röntgent, szerencsére nincs eltörve és szalagszakadás sincs, de nagyon megfájdult így estére. :( Milyen vény nélküli fájdalomcsillapítót vehetnék be, ami nem lórúgás, de használ is valamit? Valaki járt már így? Meddig tartott a fájdalom és mikor kezdhetett utána sportolni?

2016. okt. 19. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ficam, mert azt nem úsztad volna meg ilyen könnyen. Maximum rándulás.

Egyébként minden ember más. Nekem elég egy Aspirin is fájdalomcsillapításra. Ilyen sérüléseknél viszont hatásosabb szokott lenni a lokális fájdalomcsillapítás, tehát Flector tapasz, jegelés, felpolcolás, pihentetés.

És ne várd, hogy 1 nap alatt meggyógyul. Legkevesebb 1 hét kell neki, hogy javuljon és csak szigorú pihentetés mellett fog sikerülni.

2016. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz!


Kicsit be van dagadva, de annyira nem vészes, fásli és borogatás van most rajta. Éjszakára is polcoljam fel?

2016. okt. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!