Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hány százalék az esély hogy...

Hány százalék az esély hogy meghal valaki hogyha a nyaki ütő erét egy borotva pengével vagy egy késsel vágja?

Figyelt kérdés
próbálkoztam én régen a kezemen nagyon szét vágtam pengével NAGYON de nem haltam meg és szerintem a közelében sem voltam de azután bujkálhattam rendesen a kezemmel mert durván nézett ki. ha a nyakán csinálja az ember komolyan gondolva hány százalék az esély a halálra?
2016. okt. 24. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a nagyon mégsem volt annyira NAGYON. Gondolom, a spriccelő vérzésig nem jutottál el, vagyis nem vágtál át artériát. Azok ugyanis elég mélyen vannak. Nem véletlen, hogy az érfelvágásos öngyilkosságok nagy többsége sikertelen. Van ám ösztönös önvédelem is az emberben. Lehet, hogy az elméd azt a hülyeséget találta ki, hogy meg akarsz halni, de közben a tudatalattid meg nem akarja... Ez van. Az életre keress megoldást, ne a halálra.
2016. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!