Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért mitől lett ilyen piros...

Miért mitől lett ilyen piros kiütéses a kezem, talán az órámtól? Többi és kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ilyen kiütéses lett a kezem és ilyen kis piros pöttyök jelentek meg rajtam a bal kezemen. Mitől lehet talán az órámtól? Hosszú évek óta hordok órát gumi szíjasat és ez most új órá csütörtökön vettem mert az előzőnek szét szakadt a szíja. Nem volt olcsó a mostani órám. A régi már nincs meg. Az Casio volt ez Q&Q és mindkettő szíja fekete. Mitől lehet ilyen a kezem és hogyan tüntessem el a kiütéseket és a piros színt??? Viszket is a kezem.



2016. okt. 31. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én nagyon sokszor mosok 1 nap kezet szappannal órában. És arra gondolok hogy amikor mindig mosom szappannal akkor az órám alá is be megy a szappan és az nem tud onnan olyan könnyen ki száradni és ezért lett ilyen csúnya. Ez lehet??? Lehet hogy mostantól csak óra nélkül kéne kezet mosnom???? De amúgy a régi órámnál semmi nem volt ez az első ilyen óra hogy ilyen problémám van. Noss??,
2016. okt. 31. 09:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha csak az órától lenne kontakt allergia ( nekem volt) akkor csak a szìj alatt lenne... Calcium, fenistil gél- pár napig ne vedd fel - aztán meglátod.
2016. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de az osztálytársamnak volt ilyen, vagy egy fél évet kórházban volt, tolószékes volt addig, pontosan nem tudom mi volt a baja, de nézesd meg
2016. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az órától van.
2016. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát... régebben is kb 2 éve is volt akkor 1 ilyen gumis karkötő miatt volt mert voltám orvosnal vele. De az akkor el múlt pár hét alatt mert fel írt az orvos 1 tablettát meg 1 kenőcsöt és azokkal el múlt. Most kb 3 hete vettem 1 új órát és azóta van. Az ez előtti órám miatt semmi nem volt. Akkor???
2016. dec. 3. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor miért kérdezed?
2016. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok benne biztos még most sem
2016. dec. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!