Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire lehet súlyos az...

Mennyire lehet súlyos az alábbi bokasérülés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sportolás közben lesérültem, egészen pontosan a bokám kifordult. Az a bokám, amiben kb. egy évvel ezelőtt részleges szalagszakadás volt. Akkor annyira fájt, hogy lábra sem tudtam állni, úgy kellett kivinni a csarnokból is, utána két hétig fekvőgipszben voltam. Most ugyanez történt, ugyanúgy bedagadt a bokám, mondjuk annyira durván nem, mint egy évvel korábban. Simán lábra tudtam állni, és tudok is gyalogolni, annyi, hogy egy kicsit sántítok. Nem mentem el orvoshoz, mert úgy gondoltam, akkora nem lehet a baj.


Azokat kérdezném elsősorban, akik szenvedtek már effajta bokasérülést. Tudom, hogy látatlanban nem sok mindent lehet megállapítani, de ha lábra tudtam állni, és még gyalogolni is tudok nagy' nehezen, akkor nem lehet olyan súlyos, nem igaz?



2016. nov. 9. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy röntgen azért nem ártana, az ilyen bokasérülések nehezen gyógyulnak, nekem egyszer még 1 hónap után is fájt, jobb lenne ha elmennél orvoshoz.
2016. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!