Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baja a térdemnek?...

Mi lehet a baja a térdemnek? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Eddig világ életemben sportoltam.Aztán egy fél évre abbahagytam, és most két hónapja kb járok vívni.Eddig a bal térdem fájt, főleg kitörésnél amikor kinyújtottam.Most a jobb térdem is elkezdett fájni.Nem mindig fáj, általában edzésen, de van, hogy sétálás közben is elkezd fájni.Btw, néha régebben is fájt, de csak egy hónapja fáj rendszeresen.
2016. nov. 30. 14:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és 13\l
2016. nov. 30. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportolás megviseli a térdet, most lehet pihentetni kellene, de menj orvoshoz, hogy megnézzék mi okozza a fádalmat és mit lehet tenni vele.
2016. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem akarnak vinni...Anya szerint csak azért van mert hirtelen nőttem.De én érzem a térdemen, hogy nem hiszem higy az a baj..
2016. nov. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!