Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begörcsölt a combom és azóta...

Begörcsölt a combom és azóta fáj, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ültem az ágyon és valahogy oldalirányba magam elé akartam rakni a lábaimat, és a bal combom elöl teljesen fennt begörcsölt, ugyanúgy mint amikor a vádlit bekapja a görcs, de itt még sose éreztem, nagyon rossz volt, nadrágon keresztül láttam hogy lüktet. Azóta olyan nehézkesebben állok rá mintha gyenge lenne és nem tudnék ránehezedni, és fáj is. Mi lehet a gond? 25/L
2016. dec. 1. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor életembe elsőnek begörcsölt a vádlim. Ez éjjel volt és reggel alig bírtam ráállni. Kb 2 napig tartott aztán fokozatosan elmúlt. Úgy mondanám ezt hogy új neki ez a dolog mivel még ezelőtt nem görcsölt be.
2016. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még mindig fáj,érdemes lenne egy jó meleg fürdő,vagy masszás,nekem kiszokta lazítan.Nekem az első görcsöm 11 évesen volt,és azt hittem trombózist kaptam úgy bedagadt amíg görcsbe volt.
2016. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!