Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok. Az...

19 hetes kismama vagyok. Az éjszaka begörcsölt a combom nagyon, mivel előzhetném meg a fájdalmas görcsöket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Magne B6,ne nyujtozkodj reggel!
2010. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az orvosom javaslatára magne b6 mellé kalcium pezsgőtablettát ittam. Eleinte használt, de a terhesség végefele már nem nagyon, főleg hogy a magnéziumot a 36.héttől abba kell hagyni.
2010. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem Magne B6-ot és Panangint adott a doki mikor itt-ott görcsölgettem.
2010. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magne B6 és felügyelet mellett kismama torna. Nekem nagyon sokat segített.
2010. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi

Rettentően fájt, a férjemet ébresztettem fel, hogy segítsen és maszírozzon, mert már folyt a könnyem a fájdalomtól.

Még ma is fáj, ha járok, vagy megmozdítom a lábam.

2010. aug. 15. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
MagneB6, kalcium, és kérdezz rá dokinál izomlazító krémre, ha görcsölne azzal átmasszírozni, én elfelejtettem mit használhattam...
2010. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Magasabb mennyiségü magnézium.


èn ebben az idöben egyet vettem be este de nem segített, mindig görcsölt a lábam, közben elkezdett nyílni a méhszáj így megemelték a magnézium adagomat azóta egyáltalán nem görcsöl a lábam.


Magnéziumot nem lehet túladagolni.

2010. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is a mgnéziumot nyomattam, hisz mindenki azt hiszi az kell rá. Aztán a dokim rámszólt, h fejezzem be a magnéziumot, az csak a végén kell a görcsöknél/jóslóknál és keményedésnél. Lábikragörcsre max. 1000 mg KALCIUM/nap.


Azóta nincs is panaszom. Előtte ordítani tudtam volna olyanokat görcsöl éjjel, de a nagyobbik is velünk alszik így csendben szenvedtem ... :(((

2010. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a magnézium sokat segített.
2010. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

Szerintem egyik nap magénziumot, másik nap pedig kalciumot veszek majd be

2010. aug. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!