Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a fejem. Lehet valami?

Beütöttem a fejem. Lehet valami?

Figyelt kérdés
Még régen történt, kb 6-8 éve, iskolában játszodtunk és hátra estem, az aszfaltra és beütöttem a fejem. Akkor hirtelen fájt, lett egy seb hátul, a tarkóm fölött, majd helyrejött magától. Már elég régóta idegesít, néha irritál, fáj ott hátul a dudor. A legvalószínűbb, hogy attól az eséstől lett, arra lennék kíváncsi elsősorban, hogy mi az a dudor? Másrészt pedig, lehet valami bajom tőle, hatással lehet valamire? Gyógyítható e kellemetlenség, hogyan távolítható el vagy kezelhető ki?
2016. dec. 4. 17:14
 1/1 anonim válasza:

Az a dudor? :) még az is lehet,hogy az agyad lóg kifele vagy egy nagy kullancs .hogy ez milyen válasz? Hülye kérdésre hülye válasz.látatlanba sőt még látva se lehet hirtelen megmondani,hogy mi az.Orvost keress fel mindenképpen mert lehet komoly dolog is (de ezt azonnal kelett volna ) a fej az a testrészünk amit ha ütés ér nembiztos,hogy minden simán megy tovább.


Rézgróf

2017. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!