Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyobb ütés után ha elszínező...

Nagyobb ütés után ha elszíneződik a testrész, hány napon belül kellene az elszíneződésnek elmúnia?

Figyelt kérdés
Szombaton nagyon beütöttem a kezem a tenyerem oldaláról, ahol csontos, a mutatóujjam tövénél. Még mindig lila az ujjam töve a tenyeremen meg zöld színű folt van. A tenyerem közepén pedig lett egy bub. Dokinál nem voltam, nem akartam bemenni a sürgősségire ilyennel.De már elkezdett szúrkálni váratlan helyzetben, mégis lehet hogy eltört?
2016. dec. 14. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Már a hét végén el kellett volna menned,mert akár el is törhetett,de ezt röntgen nélkül maximum csak egy látnok tudná megmondani.
2016. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elszíneződés egyébként nem jelent feltétlenül törést és kb. 10-14- nap mire teljesen felszívódik. Először lilás - kékes színű,aztán bezöldül,amjd sárgul és szépen elmúlik.
2016. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 het kb
2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
változik a színe jó két hét alatt szokott elmúlni. Kékeslilából sárgászöldes lesz aztán elhalványul. Életkorfüggő is, fiatalabbaknál 40alatt gyorsabban 40 felett lassabban tűnik el. ha azonban még mindig fáj, azért megnézetném dokival :( jobbulást
2016. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!