Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félrenyeltem egy mandarin...

Gother Szabina kérdése:

Félrenyeltem egy mandarin magját lehet bajom?

Figyelt kérdés

Most történt velem hogy ettem egy mandarint és meg akadt egy mag a torkomon nagyot nyeltem meg ettem rá kenyeret azonnal es ittam vizet de nem fulladok mikor ott volt igen de már most nem

Szerintettek ott van még? olyan furcsa mint ah ott is lenne meg nem is

nagyon pánikolok magamba vagyok itthon a 3 hónapos babámmal


2016. dec. 15. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nemár :D Semmi bajod nem lesz tőle, nyugodj le :)
2016. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Hogyan érzed, hova ment? Légcsőre? Oda csak nem, hiszen tudsz gépelni, nem fulladozol, jól értelek? Akkor mi a gond, nem értem, bár szeretnélek érteni... Gyomorba ment - az jó jel, ez egy mag, jó esetben gond nélkül távozik, ritkább esetben görccsel kikakilod.


Ha mégis parázol, akkor, doki, röntgen, más ötletem nincs, de szurkolok neked, h megoldódjon!

2016. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ha szegény gyereket is így fogod nevelni...
2016. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha megakadt a torkodon, majd lement, akkor nem félrenyelted, csak véletlenül lenyelted, ez már velem is előfordult párszor, ilyenkor van egy fantomérzés pár órát, olyan mintha még ott lenne a mag.
2016. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!