Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor tudok majd normálisan...

Mikor tudok majd normálisan menni a járógipszemmel?

Figyelt kérdés

3 napja rakták fel (1 hétig fekvőgipsz volt, eltört az V.-ös lábközépcsontom), azt mondták ezzel már nyugodtan járhatok majd 1 nap után, de rettenetesen fáj a lábam, ha rálépek. És nem is tudom, hogyan lehet ezen járni, egy több cm magas műanyag sarok van a gipsz talpán.

Hogy tudok majd ezzel utcára kimenni, közlekedni vele?



2016. dec. 20. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd ráérzel. Nem lehet elmagyarázni. De mindig az erősített sarkát terheld.
2016. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fájdalomtól függ, nekem 3 nap kellett, de 1 hét után már szinte észre se vettem, hogy rajtam van.
2016. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell betojni. Ahogy évtizedek óta már több tízezer embernek sikerült. Az első lépések még fájdalmasak. Mégis csak egy törés után vagy. Meg egy hétig pihentetve volt.

Most majd szépen lassan beindul. Néhány lépés aztán kis lépcsőzés utána utca aztán lassan már minta nem is lenne gipsz. Sarokra kell lépni aztán lassan kifordítani a lábfejet így nem törik el a lábujjak alatti rész. Erre jó a magas sarok. zokni, nylon, zokni az utóbbira lehet gumit varrni azt felhúzni hátul. Így szorosan oda fogja a gipsz elejéhez. Melegít és véd a piszoktól. Sőt ilyen koszos időben átlehet tekerni a gipszet egy fáslival, tisztán tart és azt mégis csak könnyű mosni is. Lépcsőn korlátban kapaszkodni és először a jó láb utána gipszelt láb lép.

2016. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!