Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a térdem, orvos nem sokat...

Fáj a térdem, orvos nem sokat segít, mit csináljak? 42F

Figyelt kérdés
A jobb térdem elöl fáj, kicsivel a kalács fölött. Késszúrós hirtelen döfés ami utána szétsugárzik és gyenge lesz egy napig. Legutoljára lépcsőn ugráláskor jött elő. Megröntgenezték megnyomogatták, és alapvetően nem találtak semmit, én meg lassan már félek elmenni túrázni vagy munkát vállalni...?
2016. dec. 23. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő krém, lóbalzsam...kicsit drágább krémek...?
2016. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezekbe valahogy nem hiszek, ez a térd periodikusan sérült az elmúlt 30 évben, (karate ugrások) az felgyűlt, ez most hasonlított arra, amikor kijött a lágyéksérvem és az szúrt, nem balzsamra hanem leginkább egy sebészkésre gondoltam...
2016. dec. 23. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jó ortopédsebészt! Röntgennel nem lehet megítélni az izület vagy a szalagok állapotát. Erre minimum UH vizsgálat kell,de akár szükség lehet arra is,hogy artroszkóppal nézzék meg a térdedet.
2016. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is igy voltam, ugyan igy faj a terdem, voltam UH, MRi-n, rongeneztek, gyogytesire is kuldott az ortopedus. Kinesio tapaszt is hasznaltam, irtak fel porcerositot, mindezt masfel ev alatt. Vegul benyogtek hogy arthoszkopos vizsgalatot kellene csinalni.
2016. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!