Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A letörés ugyanaz mint az...

A letörés ugyanaz mint az eltörés? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
10 nappal ezelott elestem es ra a csuklomra ezen belul a sajkacsontomra. Elso rtg. nem mutatott semmit de biztonsag kedveert raraktak egy gipszet. Kedden mentunk ujabb ellenorzesre es ujabb rtg. de ott mar mutatott valamit. A lelet azt irta h elmozdulas nelkul letorott. Az mit jelent? Ugyanaz mint az eltores? Es mire szamitsak h meddig lesz rajtam a gipsz? Mert mindenhol mast olvasok es hallok.

2016. dec. 28. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak gondolkozz.Nem mindegy hogy letörsz egy csokiból,vagy eltörd a csokit.

Függ hogy mekkora darab tört le mellesleg.Egy minimum fél hónapig raktad lehet a gipsz

2016. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Presze,hogy más. De ha nem mozdult el,akkor a letört darab ugyanúgy rögzülni fog,mintha "csak" eltört volna.
2016. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval akkor "jobb" a letores?
2016. dec. 29. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb vagy rosszabb. Ha elmozdulás van,akkor mindkettőt helyre kell tenni,megoperálni,ha nincs elmozdulás akkor pedig mindkettő csontosodik a rögzítés alatt.
2016. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de meg minig nem tudtam meg tobbet. Akkor mi a kulonbseg a tores es a letores kozott illetve mennyi ideig lesz rajtam a gipsz?
2016. dec. 29. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Elso valaszra pillants ra kedves.
2016. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!