Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljunk? Totálisan be...

Mit csináljunk? Totálisan be vagyunk sza. Rva mindhárman

Figyelt kérdés

Van egy fiúnk a feleségemmel és a drágalátós fiúnk úgy volt vele ,hogy megcsinálja ezt mondván mert ő azt hitte milyen jó poén lesz ha majd hazajövünk és meg 'viccel' minket ezzel:. https://www.youtube.com/watch?v=jOiMcZcR0b0

Csak ,hogy most semmi házi megoldás nem sikerül a csavarhúzó leszedésére ha meleg vizet teszünk rá azt mondja ááá ne hagyd abba forró. Már 3 órája próbáljuk leszedni de semmi most a feleségem próbálja egyedül mert én most feljöttem ide ,hogy a meleg vizen kívül mi lenne a hatásos módszer még(ne azt írjátok hogy tépjük le mert ez most nem vicc kategória?

És nem így neveltük nem tudjuk mi ütött belé idáig teljesen jó gyerek volt. De ha ezt éppen megússza a minimum az lesz ,hogy kikötöm a gépét és a telefonját egy gombosra cserélem

UI:14 éves


2017. jan. 22. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van,reklám van?Üljél vissza a tv elé,öcsi.
2017. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koromlakklemosoval vagy mas acetonos oldoszerrel
2017. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi lett?
2017. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Órákig tartott de körömlakk lemosóval lebírtuk szedni de a bőre az most se szép :( de most legalább nem fog hülyeségeket nézni mert kikötöttem a gépét elvettem a telefonját nem mehet barátokhoz és csak suliba mehet és hajszolni fogom évvégéig. Majd a nyári szünetben barátokkal találkozhat és visszaadom neki a gépet meg a telefont de csak a nyári szünetre és figyelni fogom az előzményeit
2017. jan. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!