Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kidörzsölődött combok, fogytam...

Kidörzsölődött combok, fogytam akkor a lent megjelölt okból?

Figyelt kérdés

November végén volt egy autó balesetem, addig kocsival jártam dolgozni és mindenhová. Felugrott egy pár kiló. Elég aktív életet éltem mindig is. Rengeteget sétáltam évekig napi 3km oda 3 vissza munkába. Sokat túráztam ha lekéstem a buszt 5 km et simán gyalogoltam. Félig falusi életet éltem az ahhoz tartozó munkákkal..... Szóval november végén volt a baleset amiben a szegycsontom tört. Nem ajánlották de mindenhová gyalog jártam (kontroll ügyintézés heti 1-2 szer 4-5km ) Karácsony környékén felugrott még pár kiló 108 volt a maximum (183 centi vagyok).

Elmúlt 2 hétben ha sokat sétálok akkor kidörzsölődik a combom,reggelre nem fáj de egyre könyebben kidörzsölődik. Most mértem 104 kg vagyok lehet hogy meglöttyedt a combom? Vagy oda hiztam máshonnan fogytam?

Másik verzió a napi két zuhany miatt kiszáradt bőr? Bár egyre többet érzem,hogy összeér a combom.

Haramadik verzió a hideg. Munkásnadrág alá húzok harisnyát meleg alsót húzok abban vagyok minusz 20 és a melegedőben +24fokban. Viszont az utcára csak sima farmerba megyek. ........

Szerintetek???



2017. jan. 26. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik verzió ilyen hidegben mindenféleképpen kell valami a munkásnadrág alá arra figyelj ami a testedhez ér pl harisnya ne műszálas legyen !
2017. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 kg sulyvesztéstől nem löttyed meg. Ekkora sulynál általában mindenkinek összeér (sajna nekem is), és ha sérült a textil, vagy épp a varrásnál durva a ruha, vagy egymásra gyűrődik a kétféle ruha, akkor valóban ki tud dörzsölődni könnyen. A nagy hőingadozásnál beizzadhat a bőr, és ez is okozhat kimaródást.
2017. jan. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!