Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az ujjamból levágtam egy pici...

Az ujjamból levágtam egy pici darabot, kicsit talán több, mint bőr, de nem is vágtam túl mélyen. Érdemes valamivel kenegetni, hogy vissaznőjön hiánytalanul és ne legyen kis mélyedés a gyógyulás után?

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz mélyedés.
2017. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy kb. 1,5 mm vastag és 4x4 mm felületűt vágtam le egyszer zöldségszeleteléskor. Úgy mentem be baleseti sebészetre, hogy már előtte otthon hozzátapasztva leragasztottam.


Ott szépen kitisztították a sebet (tetanuszt kaptam), majd precízen illesztették, spécin leragasztották.


Szerintem ennyi törődést megért, hiányozna ez a kis darab is. Körben a forradásnyom látható.

2017. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az őszibarack befőttbe sikerült beleszeletelnem egy darabot az egyik ujjamból.
2017. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk.
2017. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!