Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat így? Forduljak...

Mitől fájhat így? Forduljak orvoshoz vagy csak pihentessem, esetleg kenjem valamivel?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hete kezdett el fájni a sípcsontom környékén valami (nem mondanám biztosan, hogy a csont), pontosabban elől fáj nagyon, emiatt szerintem izom sem lehet. Csütörtök környékére már csak úgy tudtam meglenni ha úgy ültem le, hogy nyújtottam közben, de így jó volt. Péntek este viszont nagyon megterheltem (7km gyalogoltam le, pedig nem szoktam) és szombat reggelre úgy keltem, hogy alig tudtam lábra állni, de szerintem nem izomláz. Ha nem terhelem akkor csak a sípcsontom elülső fele fáj, viszont ha ráhelyezem a testsúlyom akkor az egészen a medencémig fáj valamiért. Elképesztően fáj ha megpróbálok nyújtani, lépni alig tudok ahogy teljesen kiegyenesíteni se a lábam, mert feszül és fáj. Mitől lehet? 17 éves vagyok és általában magassarkút hordok(hátha számít valamit),de eddig ilyen nem volt. Sportolok is, röplabdázom és talajtornázom.

2017. febr. 19. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz.
2017. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam, csonthártya gyulladás volt :(
2017. febr. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!