Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benőtt köröm eltávolítása...

Benőtt köröm eltávolítása után újra benőhet a köröm?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron le kellett műteni a körmöm mindkettő nagy lábujjamról. Nem egyszerre történt a két köröm levétele. A jobb lábamon lévő köröm sokkal csúnyább volt mint a másik ezért azt műtötték le először. Az egyik problémám az hogy azon a lábujjamob megnőtt félig a köröm de onnan alig akar nőni. Ez még változhat? Meg fog nőlni rendesen? A másik problémám az hogy a bal lábamon lévő köröm pedig nagyon szépen nől viszont ahogy halad fel középtől egy kicsit azt érzem hogy szúr,nyom az egyik széle ugyanis az elég kintre nőtt. Most mit csináljak? Eléggé parázok. Nem akarok ugy szenvedni mint akkor:(. Számíthatok még arra hogy lesz újra szép körmöm? Vagy csak csúnya eldeformálódott? AKINEK VAN ILYEN TAPASZTALATA AZ IRJON MERT NAGYON FÉLEK.

#Benőtt köröm eltávolítása után #újra visszanől
2017. febr. 28. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom de szerintem nem lesz mar olyan mint regen :( főleg ha neked igy no a kormod hogy benojjon :(
2017. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze be nőhet. Amúgy egy pedikűrös simán ki tudja vágni a benőtt körömrészt mindenféle műtét meg egész köröm levétel nélkül.
2017. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem is sok problémám volt a körmeimmel. Végül úgy oldották meg, hogy felnyitották a körömház két szélét és alaposan kiirtották a körmök széleit. Azóta kisebb szélességű köröm nő, így jut elég hely neki. Nem fordul bele a húsba.
2017. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem most az a problémám hogy nem oldalt faj (szúr,nyom) hanem ahogy nől a tetejénél mintha ott nőlne bele. Ez normális?
2017. márc. 1. 16:35
 5/9 A kérdező kommentje:
[link] itt van egy kep... Látszik rajta hogy lábujjam bal felső oldalan kezd befordulni a korom a húsba és mar porosodik...ah.feleknagyon;(
2017. márc. 1. 20:40
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Sajnos, elég csúnya. Az eleje mintha kezdene begyulladni. Szerintem le fogják venni.
2017. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megint?:/ jahj de felek
2017. márc. 4. 18:03
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem is levették vagy 10-12 alkalommal. Teljes érzéstelenítésben. De mikor elmúlt a Lidocain hatása, hát az nem volt egy örömünnep! A WC-re alig tudtam kimenni, annyira fájt, lüktetett. Csak feküdtem egész nap.
2017. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Valami fejlemény az ügyben?

Nekem is ilyen problémáim voltak és Szegeden műttettem meg, ami kb. fél éve tökéletes. A teljes köröm levétele nem a legjobb módszer, sőt... nálam kivágták a köröm szélét és visszavarrták a bőrt, ezáltal csak egy kicsit keskenyebb köröm van, ami csak akkor feltűnő, ha mellette van a másik viszonyításképp.

2017. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!