Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valakivel előfordult már hogy...

Valakivel előfordult már hogy vízből kellett kimenteni? Míg éreztetek a víz alatt?

Figyelt kérdés
Eszméletlen volt mikor kihúzták vagy eszméletetednél volták mikor kihúztak?

2017. febr. 28. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem húgomat kellett kimentenem (ő 3 éves volt én 7), mivel viszonylag hamar reagáltam, ezért csak köpködött, meg köhögött. Viszont egy kb. 2 méter mélységű medencében voltunk, ahol nyilván akkor még nem ért le a lábam úgy hogy tudjak levegőt venni, vele úszni sem tudtam, lent álltam a fenéken és a víz felé próbáltam emelni a húgomat... Valaki elvette tőlem, de akkor már kóválygott a fejem az oxigénhiánytól, éreztem hogy lüktet a fejem, mintha nagyon erősen dobolnának rajta belülről, és feljönni a víz felé már nem igazán tudtam... A partról húztak ki, mert valahogy még odasodródtam utolsó erőmmel, de aztán kicsit kiesett hogy mi történt... Nem ájultam el, és nem kellett lélegeztetni, csak az agyam nem nagyon tudott reagálni elvileg. Tulajdonképpen semmi bajom nem lett, de azért evy ilyen élmény egy életre megmarad...
2017. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem tavalyi strandszezonban vízimentők mentettek ki.Sajnos mire kimentettek már nem volt légzésem,ezért újra kellett éleszteni.A mentősök kezei között tértem magamhoz.
2017. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!