Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen egészségügyi következmé...

Milyen egészségügyi következményei lehetnek ha ráesik az ember fejére egy tégla?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Belehal, agysérülése lesz, agyrázkódása lesz, szerencséje van és nem lesz semmi komolyabb baja - ezek közül valami.
2017. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére semmi komolyabb bajom nem lett. 2014-ben egy ipari hűtőben matattam, - 20 fokban. A legfelső polcról a fejemre zuhant egy karton gesztenyepüré. A fejemen landolva kinyílt a karton alja és a tartalma, az összes betonná fagyott gpüré kocka is a fejemen, az arcomon landolva zuhant tovább a földre. Úgy éreztem abban a pillanatban, hogy eszméletemet veszítem és el ered az orrom vére, de aztán nem következett be egyik sem. Megráztam magam és mentem tovább.
2017. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1.5-2 méter magasról esett a fejemre.
2017. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Később lehet secunder epilepszia is
2017. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kincsesne ***** válasza:

Attól is függ: MIBŐL VAN AZ A TÉGLA!

Ha kiégetett agyagból, akkor a következmény HALÁLOS lehet.

Ha színházi kulissza részeként, mondjuk, hungarocellből, akkor talán észre sem veszi az, akire ráesett.

Ha pl. 20 dekás gesztenyepüré-adagokból, aminek a csomagja fejre érkezéskor rögtön szétesik, akkor az illető megúszhatja...

De abban az esetben - szerencsére - SEMMILYEN EGÉSZSÉGÜGYI KÖVETKEZMÉNYE NINCS, ha a statisztikai adatok között ilyet lehet olvasni: pl. New-Yorkban minden emberre ezer tégla esik.

2017. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harry! Jön a tégla! Jön a tégla!
2017. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!