Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hányan ismerik saját vércsopor...

Hányan ismerik saját vércsoportjukat?

Figyelt kérdés

Nemrég (40 év után) összehoztunk egy találkozót, melyen az együttes régi tagjai, és feleségeink vettek részt. Beszélgetés közben sok minden szóba került, s többek között az derült ki, hogy bár mindenki racionális beállítottságú, tehát nem hisz a horoszkópban, a csillagjegyével mindenki tisztában van. A vércsoportjával azonban csak azok a nők, akik szültek már.

Szeretném tudni, hogy nagy átlagra mennyire kivetíthető ez a megállapítás.



2017. márc. 14. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ritkaság vagyok, 0-ás. Én egy vérvétel után tudtam meg.
2017. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szült nők mindenképp, azok is akik elmennek véradásra, vagy akit műtöttek.


A vérvétellel nem nézik, kivéve, ha konkrétan vércsoport meghatározást kérsz, de az fizetős.


Én véradás után tudtam meg, hogy 0- vagyok (akárcsak anya, volt)

2017. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendszeres véradóként tudom a vércsoportom, de enélkül nehéz lenne,mert hétköznapi életben az ember nem találkozik ezzel az információval. Míg a horoszkód a születési hónapod és nap alapján egyértelmű.
2017. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!