Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törött kézzel dolgozni?

Törött kézzel dolgozni?

Figyelt kérdés

Eltörtem a kezem, 4 ujjas gipszet kaptam könyékig.

Jobb kezes vagyok és a jobb kezem tört el.

Irodán dolgozok, folyamatos számítógépes és papírmunka, irattár rendezés, ami bal kézzel hát elég lehetetlen. Munkaruhába átöltözni se egyszerű.

1 hét múlva kell kontrollra visszamennem. Menjek táppénzre vagy szerencsétlenkedjek a munkahelyen is? Azért gáz mert ezen a héten is táppénzen voltam gyomorvírus miatt.


2017. márc. 24. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a fonokot nem zavarja, hogy "szerencsetlenkedsz", akkor menj be.
2017. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mentem dolgozni, amikor ugyanilyen gipszem volt, mint most neked és én is hasonló irodai munkát végeztem.


A számítógépen az egeret átraktama másik oldalra,a gépelés pedig a szabadon maradt 6 ujjammal is megoldható volt (persze, kicsit lassabban, de amiatt nem érte volna meg táppénzre menni). Otthon elkezdtem tanulni bal kézzel írni, annyira egy nap alatt megtanultam, hogy ha döcögve is, de egyszerűbb dolgokat (pl. borítékok címzése) bal kézzel is le tudtam írni.


Hol tört el egyébként a kezed, melyik csont?

2017. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!