Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 10%-os ételecetet ittam....

10%-os ételecetet ittam. Történhet baj?

Figyelt kérdés

Egy pár napja tortent a dolog, megittam egy kis kanál ecetet egy kevés vízzel. Korábban olvastam hogy használnak almaecetet fogyókúrázók és én is csak ki akartam próbálni, pedig annyira fogynom nincs is miből esetleg a hasamat akartam, higy kicsit lelapuljon, vagy valami, meg hát azt gondoltam, hogy ezzel jót teszek.


A lényeg, hogy volt itthon almaecet és ételecet és én valamiért az ételecetből ittam. Hirtelen nem gondoltam arra, hogy most van e a kettő között különbség.

Szóval megittam, lefeküdtem aludni, de nem is bírtam aztán kb egész este elaludni és a hasam is elkezdett így dolgozni. Fura érzés támadt bennem, de nem fájt semmim igazából akkor sem és most sem, de mégis megijedtem. Utánaolvastam, hogy az ételecet az igazából ilyen mesterségesen, kémialag összeállított dolog és én ezt a savat ittam meg. És még aznap este is gyors ittam a vizet, hogy hátha felhigítom magamban ezt a savat. A napokban pedig miután nagywc-ztem vér jött ki. Ez is eléggé aggasztott. Illetve most azon kezdtem el gondolkozni, hogy ha ez az ecetsav nem ürült ki a szervezetemből és bejutott a véráramba, az agyammal mit tehet? Félek hogy túlgondolom az egészet, vagy óriási hülyeséget csináltam, hogy nem mentem el orvoshoz? Esetleg gyomormosás kellett volna?


Kérlek segítsetek, mit tegyek, mert félek most.


Köszönöm



2017. márc. 25. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kell gyomormosás.

Helyi marást és gyulladást okozhat a tömény ecet, de belehalni és agyi károsodást nem fogsz szenvedni, egy élelmiszer amit lefogadok már nem egyszer fogyasztottál saláták és savanyúságok alapja ként.


Az ecetet egyébként baktériumok termelik, nem a kémikusok. Amúgy meg a világ összes dolgát le lehet fizikára és kémiára bontani.


A székletedben biztos vér volt? Biztosan belülről származott, nem pedig aranyérből teszem azt?

2017. márc. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért találsz ki kérdéseket, hogy aztán itt bő lére ersztve leírhasd, ezzel kiéled grafomániád.

.

"az ecetsav nem ürült ki a szervezetemből és bejutott a véráramba, az agyammal mit tehet?"

Ennyi elég is...

2017. márc. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem szerettem volna az egészet felfújni, ezért is nem mentem orvoshoz, de a székletem tényleg véres volt. Csak emiatt jött rám a para... :S
2017. márc. 25. 12:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs aranyerem, soha nem is volt.

21 éves vagyok egyébként.

2017. márc. 25. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:

"megittam egy kis kanál ecetet egy kevés vízzel."

Ha nem kevesebb, mint ugyanannyi vizet tettél hozzá, már nem 10%-os ecetet ittál!

.

"mit tegyek"

Figyeld székleted, ha ismételten véresnek látod, irány a házidoki!

Feltétlen!

2017. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2018. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelentem 1 éves távlatból, nem lett bajom :D
2018. dec. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!