Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhet velem?

Mi történhet velem?

Figyelt kérdés
Decemberben voltam kórházban és azt mondták hogy lehet volt egy agyrázkódásom még pár éve. Én erről nem tudtam,csak akkoriban kezdtem el szédülgetni,fájt sokszor a fejem,de erre nem gondoltam.Beszélgettem egy tanárommal és mesélte hogy az egyik ismerősének volt agyrázkódása ő meg nem feküdt egy hétig otthon hanem ugyanúgy járt dolgozni meg minden,most meg jó sok idő elteltével már olyan migrénes fejfájása van,meg hogy csak sötét szobában bír megmaradni...eléggé betojtam,hisz én sem feküdtem egy hétig. Szokott elég erősen fájni a fejem, velem is ez fog történni?

2015. febr. 9. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Újabb nép hülyítés és kamu kérdés. Hurrá. Agyrázkódás csak ütés következtében történik. Csak akkor nem tudnál róla, ha az ütés súlyos volt, és mindez emlékezet kieséssel is járt. Amiről viszont, ha így lett volna tudnál, mivel kórházba lettél volna.
2015. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kamu,és nem szándékoztam hülyíteni az embereket.Azért nem tudtam róla,mert nem gondoltam hogy agyrázkódásom van.Az egész úgy történt hogy felültem egy vidámparki hülyeségre,aminek a "kabinjában" vagy miben csúszkáltam,és jól a kabin oldalának b_szott.
2015. febr. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!