Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel tudom gyorsan megyógyíta...

Mivel tudom gyorsan megyógyítani a combizom húzódást? FONTOS

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy az de szerintem igen mert nem olyan mint egy izom láz és amúgy is csak az egyik combom fáj nem mind2. Tegnap edzésen húzódhatott meg de holnaputánra megkéne gyógyúlnia mert muszáj játszanom a meccsen. Így se futni se rúgni nem birok.Nyugalmi állapotban semmit nem érzek de már séta közben is fáj. Olyan érzés mintha a jobb combom 2x akkora lenne mint a bal és olyan mintha folyamatosan meglenne feszülve és amikor lépek megemelem akkor beszúr a combom közepébe.

2017. márc. 30. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Meggyógyítani nem lehet gyorsabban semmivel. Minden betegságnek van egy gyógyulási ideje,ami alatt a tüneteket lehet csökkenteni,de meggyógyulni nem fog tőle néhány nap alatt. Szedhetsz rá non-szteroid gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapítót, kenegetheted hasonló krémmel,és izomlazítóval (Nicoflex), ezektől valószínűleg kevésbé fog fájni. De az ilyen sérlésekkel az a baj,hogyha játszol vele,akkor nagyon könnyen rásérülhetsz,ami még rosszabb lesz és még több kihagyást tesz majd szükségessé.
2017. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!