Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Borda törés/repedés?

Totolala kérdése:

Borda törés/repedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1-2 éve elég keményen mellbedobtak kézilabdával és nagyon fájt.. Utána jó darabig éreztem a mellkasom, s ha homorítottam, meglehetősen fájt. Erre jött még egy kis bírkózás a haverokkal a strandon, akkor is szúró érzést éreztem.. Telt az idő és már megnyugodtam, hogy nincs gáz, de kb 2 hete szúró érzést éreztem a bal lapockámban, mint ha a mellemtől egészen a hátamig keresztben fájna.. Nem foglalkoztam vele, azt hittem, az elmúlt napi súlyzós edzésen valamit elkúrtam, meghúztam. Ma viszont a jobb oldalamban a mellem alatt érzek kellemetlen szúrást. Nem gáz, de nyugtalanító.

(Arra gondoltam, hogy a valamelyik nap végzett áthúzás(pullover) miatt a homorítás miatt elmozdult az esetleg repedt vagy törött borda és az szúr valamit.


Mennyire komoly a fájdalom egy repedt és egy törött borda esetén? Mennyire fáj, ha az valamit szúr?



2017. ápr. 11. 22:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!