Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a bokám, megrepedhe...

Nagyon fáj a bokám, megrepedhetett vagy eltörhetett? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap délután miután hazaértem, veszekedtünk a nővéremmel és sikerült nagyon felidegesíteni, mire ő (ez eléggé furán fog hangzani) hozzám vágta a telefonját, az pedig bokán talált.. A történtek után jó pár óráig csak azt éreztem hogy nagyon hogy fájt. Utána este lementem görkorcsolyázni amikor már szintén éreztem hogy nagyon fáj, és már akkor is fel volt kicsit dagadva. Ezek után amikor visszavettem a cipőmet, már annak viselése is fájdalmas volt. Ma reggelre pedig egy méretes pukli nőtt rajta és bezöldült, valamint ha visszafeszítem a lábfejem nagyon nagyon fáj, a járás pedig szintúgy nagyon fájdalmas és lassú. Esetleg lehetséges hogy eltört? (a telefonnak semmi baja nem lett, pedig még egy ajtónak is nekicsapódott, miután visszapattant a bokámról)

2017. márc. 28. 06:18
 1/1 anonim válasza:
Ha eltört volna, ráállni sem tudnál.. Egy erős zúzódás vagy repedés lehet. Helyedben elmennék a kórházba egy röntgennel, de ha nincs is nagy baja a lábadnak, enyhítenek a fájdalmadon.
2017. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!