Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek orvoshoz kell...

Szerintetek orvoshoz kell forduljak?

Figyelt kérdés
A következő esetben történet(elmondás szerint én nem emlékszem):Uszodában voltam és beakadt a lábam valamibe úgy hogy fél testem a víz alatt volt és nem tudtam kiszabadítani a lábamat és közben lent voltam a víz alatt levegő nélkül!Két mások illető szabadítitt ke de akkorra már nem volt légzésem,ezért s vízimentő elsősegély protokoll szerint 5 kezdetik befúvást alkalmaztak amiknek hatására elkezdtem lélegeztetni és egy kis idő után magamhoz is tértem!Mentőket nem hívták !Lehet bajom még mert olvastam hogy a baj jelentkezhet későbbi is!

2017. ápr. 23. 18:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
és nem alkalmaztak mellkasnyomást rajtad?
2017. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Részleteket megtudva már okosabb vagyok!Mellkasnyomást és lélegeztetést kellett végezni.Nem sok ideig kb 10-15 percig és hála az égnek hamar visszahoztak ami valószínűleg anna köszönhető hogy nem sokáig voltam a víz alatt maximum 3-4 perc lehetett!Elmentem dokihoz megvizsgált és mindent rendben talált :)
2017. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi másik profilról de én vagyok a kérdező!Sajnos nemrég regisztráltam és elfelejtettem a jelszavam és új profiét csináltam :D
2017. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
és halod valamit éreztél amikor újraélesztetek?
2017. ápr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem :) Akkor mikor kezdtem magamhoz térni a lélegeztető ballon maszkját éreztem és ennyi :)
2017. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden megkezdett lélegeztetés után kórházba kell menni. Ilyeneket miért fórumon kérdezgetsz?!?
2017. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már mindegy teljesen!!!A lényeg hogy itt vagyok
2017. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként hol kérdezzek?
2017. ápr. 25. 16:48
 9/13 anonim válasza:
és amikor fel keltél akkor éreztél valami fájdalmat a mellkasodon? és aki nyomta a mellkasodat annak nem maratt ott a kéz nyom a mellkasodon?
2017. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elmondom mit éreztem:

Egy maszkot az arcomon és egy légáramlatot,szörnyű fejfájást és egy kéznyom volt a mellkasomon de nagy fájdalmat nem éreztem!Felállítottak,felöltöztem és hazajöttünk de a fejem fájt nagyon!Azt kell tudni hogy hárman voltunk és értünk az elsősegélynyújtáshoz és kezdetleges eszközök vannak nekünk,mivel rendszeresen járunk úszni!

2017. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!