Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak, ha fáj a...

Gördeszkás Girl kérdése:

Mit csináljak, ha fáj a térdem? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Szeptember óta szertornázom az iskolaban. Tegnap bejelentette az edzőnk, hogy 2 versenyünk is lesz májusban, amire gyakorolni kéne. Megkért, higy menjek gerendára és a tarkóállást/gyertyát gyakoroljam, mert eléggé régen csináltam már. Edzőtársaim közül az egyik lány beszólt a másiknak viccből és elkezdték csikizni egymást, mire mindenki szakadt a röhögéstől, tarkóállásból elvasztettem az egyensúlyomat és 115 centiről leestem 2 vékony szőnyegre és hirtelen csak a jobb térdemet raktam le, aztán a balt is. Egyből belenyilalt a fájdalom, elkezdtem könnyezni. Tanárnőnek szóltam, higy jöjjön oda kimozgatni a lábam mert nagyon faj. Kimozgatas utan mar csak kicsit fajt, nem volt annyira veszes. Miutan hazaertem lattam, hogy be van dagadva, egy vonalban van az egesz terdem a jobb lábamon. Jegeltem aztan bekentem gyulladáscsökkentő krémmel. Ma reggel úgy ébredtem,hogy nagyon fájt és mégjobban bedagadt. Anyának megmutattam, azt mondta kedden elvisz orvoshoz és megnézetjük, de addig is mit csináljak vele? Fáslizom, kenegetem de nem javul. Mi lehet a baja? Porcleválás?

Válaszokat előre köszönöm​. 13L



2017. ápr. 29. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

ha beütödd fáj

ezt egy 6 éves is tudja

2017. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!