Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Igaz hogy az acélbetétes...

Igaz hogy az acélbetétes bakancs tönkre teszi a térdet és a csípőt?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék egyet és valaki azt mondja h kényelmes és jó valaki meg azt hogy csak kárt tesz a térdedben

Akkor most melyik igaz?

Segítsetek pls !



2017. ápr. 30. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A Martens bakancsok eredetileg pl. kifejezetten gyógyászati céllal készültek. :) Az úriember hadiorvosként szolgált, és azokat a katonai bakancsokat fejlesztette tovább, amik nem tettek jót a lábának. :)


Ezzel is úgy van, mint bármilyen használati tárggyal: ha minőségit veszel, akkor nem árt. Semmiképp se netről rendeld, olyan helyen vedd, ahol van lehetőséged legalább egy negyed órát sétálni benne.

2017. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) a Steel jó márkának számít?
2017. ápr. 30. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Manapság az egyik legszélesebb körben forgalmazott. Nekem ránézésre tetszik, párom most olyat akar venni - bár vannak benne fenntartások. Neki volt anno kb. 10 éve egyszer Steel bakancsa, pár hónap után keresztben végigrepedt a talpa, kuka lett, pedig azért akkoriban sem volt olcsó. Most Shelly's van neki, erre anno élettartam garanciát vállaltak - még ennyi idő után is szuper, csak ő járta szét nagyon. :)

Ha egyszer új bakancsba feccölök, nekem is tuti Shellys lesz, kamaszkorom óta azok tetszenek, bár így felnőtt fejjel már mások a prioritások, majd meglátjuk. :)

A Steel is jó egyébként szerintem, meg tényleg az a legelérhetőbb manapság, bár nem árt, ha jó helyről veszed, ahol a bolt is vállal rá garanciát.

2017. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. ápr. 30. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2017. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2017. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!