Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A házi pálinka visszafolyt az...

A házi pálinka visszafolyt az orromon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor nyeltem volna le félrenyeltem vagy éppen köhintenen kellett, már nem is tudom, de az orromon át jött ki az alkohol. Borzasztóan fáj az orrnyergem tövénél, irritáló érzetet kelt. Illetve fokozza az orváladék képződést.

Tudok ezek ellen tenni valamit?


2017. máj. 5. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lessz,ilyen kis apróság miatt ne aggódj.Így elpazarolni a jó kis hazait.:)
2017. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz !!!!
2017. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene legyen bajod. De hasonlo esetek elkerulese erdekeben javaslom legkozelebb szerezz be ket szivoszalat, ezt tedd be a hazipalinkaba, ket felso veget az orrodba es szivd fel. Igy egyaltalan nem fog zavarni, ha visszajon...
2017. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy hány fokos pálesz volt az:-D

Ha 52-es akkor jó ideig tart a hatása de ne aggódj hamarosan elmúlik.

Egy jó pohár víz segíthet.)

2017. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol oldja az orrváladékot, így könnyedén lenyelheted az egészet, és a jó pálinka sem vész kárba.
2017. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!