Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belenyilal a jobb oldalamba?

Belenyilal a jobb oldalamba?

Figyelt kérdés
Most hogy így visszagondolok, már két hónapja fáj a jobb lábam. Vagyis az egész vádlimba belenyilal, ha ráhelyezem a testsúlyom sétálás, futás, guggolás közben. Emellett a nyakam és lapockám között (szintén jobb oldalt) is ugyanilyen fájdalmat érzek három hete, de ez azóta csillapodott. Először azt hittem, hogy csak megjúztam vagy elaludtam, de nem, mert még mindig fáj, ha hátratekintek vagy oldalra biccentek. És nem utolsó sorban a törzsem jobb oldala egy hete szintén fáj. Erre akkor figyeltem fel, amikor féloldalas plank-et kellett csinálnom. Bal kezemre ránehezedve jól ment, de amikor a jobb oldalamra helyezkedtem (éppenhogy), akkor hirtelen végig futott rajtam egy eléggé kellemtelten érzés, így két másodpercig bírtam csak. Mi lehet a gond?
2017. máj. 17. 21:24
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg idegbecsípődės okozza a tüneteket. Amikor a gerincben becsípődik egy ideg, a szervezet védekezéskėppen a gerinc adott szakasza mellett megkeményíti a hátizmot, hogy az stabilan tartsa a gerincet. Sokszor ez az izomgörcs okozza hátfájást. A lábba kisugárzó fãjdalom pedig maga a becsípődött ideg miatt van.
2017. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!