Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bebarnulhatok a tejföltől? :o

Nesszi99 kérdése:

Bebarnulhatok a tejföltől? :o

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jövőhéten megyek Olaszországba és nem akartam hulla fehéren menni (mert sajnos elég albínó vagyok :D)ezért kifeküdtem ma a Napra és nagyon leégtem..de az meg milyen szerencsétlenség már ha úgy megyek el hogy hámlik mindenem..

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 19. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak jol begyullad. Az eges utani hamlas segit abban, hogy ne legyel borrakos... a serult hamsejtek jonnek le, egyszer egy cikkben ezt ugy magyaraztak nagyon leegyszerusitve, hogy a serult sejtek, amik nagy esellyel rakosodnanak el, egyszeruen "ongyilkosak" lesznek. Ez egy vedekezese a szervezetnek. Nem is tudod kivedeni semmivel, de ne is akard. Tejfolt rakenni meg a vilag legnagyobb hulyesege, ezernyi cikk van rola, hogy miert. Ez csak ilyen "osi gyogymod", ami igazabol tobb bajt csinal, mint hasznot. Vegyel ra a patikaban leegesre valo spray-t. Vagy jo ra a fenistil is.
2017. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!