Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehet javítani házilag a...

Hogy lehet javítani házilag a könnyített járógipszet?

Figyelt kérdés
4 nap után betört a sarkán a lányom könnyített műanyag járógipsze (2x3 cm-es tojás alakban). Szinte nem is járkált rajta. Kint csak akkor volt vele, mikor haza jött. Még itthon is szandálban jár ... azt is keveset. Meg tudom valahogy javítani itthon?

2017. jún. 3. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kilyukadt a gipszem anno. Mi orvoshoz mentünk, szerintem nem érdemes házilag megjavítani.
2017. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni oda, ahol feltették.
2017. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktak/lehet gipszet javítani. Az orvosnál is az lesz, hogy új gipszet fognak felrakni. De nem is érdemes ezt a könnyített, drága gipszet fizetni, inkább divatcikk az, amúgy meg egyáltalán nem jobb. Nekem ált. iskolás koromban rendes, fehér gipszem volt, másfél hónapig abban jártam suliba, teljesen kibírható volt. És azon sarok van, nyugodtan rá lehet lépni, lehet vele mászkálni. Na és persze, mivel fehér, ezért tele lehet rajzokni :) Nekem nagyon tetszett, hogy a barátnőim telerajzolták filccel, meg még a fiúk is az osztályban firkáltak rá :)
2017. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néztem,a sarkán csak egy rétegben került rá a szines anyag, lehet, hogy ez volt a gond? Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Visszamegyünk és rendbe rakatjuk.
2017. jún. 3. 18:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Vissza mentünk az orvoshoz. Annyit mondott, hogy a könnyitettek a sarok alatt törnek ... szinte mind. Nem csináltak vele semmit. Mehet minden tovább ... uugy lehet vele járkálni.
2017. jún. 6. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En gipszelokent mondom,h a konnyitett gipsz egy nagy atveres,es marketing fogas csak!! Ha tehetitek soha de soha ne vegyetek ilyen gipszeket,inkabb maradjon mindenki a hagyomanyos gipsznel,nem veletlenul hasznaljuk meg ezt a regi technikat most is a XXI.szazadban.
2017. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, amit irtál. Azota annyi történt, hogy a lábujjaknál is válik szét. Mi lett volna, ha még komolyan járkál is benne ... :-D. Jövö héten még jo, hogy leveszik. Bár lehet, hogy addigra itthon magátol lemálik. ;-) Különben ez a könnyitett a kezén 2 éve bevált, de hát azon ugyebár nem sokat járkál az ember lánya ... :-D
2017. jún. 12. 13:01
 8/8 te te te ***** válasza:
en tapasztalapbol mondom, hogy a muanyag gipsz bizonyos szempontokbol sokkal jpbb. peldaul ha labra kell, nagy elony, mert nem rohadt nehez, viszon konnyen el lehet baszni es szorithat mint az allat
2018. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!