Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan ne féljek egyáltalán a...

Hogyan ne féljek egyáltalán a labdától?

Figyelt kérdés
Kapus vagyok és mindig bennem van, hogy keményen arcon rúgnak és betörik az orrom stb. előfordult már ilyen, nem volt vészes de kellemes sem. Régóta védek már szóval nem most kezdtem és azért, de még mindig minden pályára lépés előtt ezek eszembe jutnak. Valahogy le lehet ezt küzdeni vagy meg kell tanulni ezzel szembenézni?

2017. júl. 12. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A félelmed teljesen jogos, főleg, hogy reális, hogy egy kapust fejbe rúgnak. Több lehetőséged is van.

1:Nem leszel kapus, hanem átállsz csatárnak.

2:Erősen figyelsz, és véded az érzékenyebb részeidet.

3:Nem foglalkozol vele, és a játék öröméért cserébe bevállalod a sérüléseket.

Én az 1.-t választanám.

2017. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha látod hogy az arcod fele megy a labda akkor védd az arcod azzal hogy a kezed az arcod elé teszed
2017. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kimennék ha jól érezném a játékot de focizni meg cselezni nem igazán tudok annyira, hogy megálljam a helyem csatárként. Régóta vagyok kapus és már abban vagyok rutinos, ezen kívül szeretem is szóval inkább maradnék.

Igen, többször volt már, hogy jött a labda a fejem felé és csak úgy reflexből védtem is, nem is tudom, hogy tudok hirtelen odakapni, de ez nem minden esetben megoldható csak a nyílt lövéseknél.

2017. júl. 13. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Viselj maszkot.
2017. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!