Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sokat gyalogoltam igaz, de...

Sokat gyalogoltam igaz, de egy kényelmes papucsban, mégis nagyon megfájdult a talpam, sarkam, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be?Gyógy betét,ilyesmire gondolok...Középkorú nő vagyok, van túlsúlyom, nem vagyok lúdtalpas.
2017. júl. 13. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy most egy ideig nem gyalogolsz sokat (lehetőleg semennyit), és majd később is csak annyit, amennyitől még nem kezd fájni. Szerintem ha egy egyszeri sokat gyaloglástól fájdult meg és nem vagy se túlsúlyos, se lúdtalpas, akkor még nem kell gyógybetétben gondolkodni.
2017. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, túlsúlyod van, rosszul olvastam. :) Akkor se gyógybetét kell, hanem inkább némi fogyás. ;-)
2017. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem zseles talpbetetet,es futocipoben fogok nagyobb tavon gyalogolni...
2017. júl. 15. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A papucs az nem mászkálásra való sem a városban, sem az erdőben, dehát hiába írjuk le 100x.
2017. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!