Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fekvogipszben mennyit lehet...

Fekvogipszben mennyit lehet jarkalni mankoval?

Figyelt kérdés

Tobb mint 2 hete van fent a konyitett fekvo. ( terd alatti)

Ez ido alatt csak furdobe mentem ki es 2 szer hosszabb tavon setaltam

Bekkattanas hataran vagyok, mivel egyedul vagyok es be vagyok zarva a 4 fal koze. ( napi 1szer azert valaki ram nez)

2 emeleten vagyok de ki szeretnek mar menni a levegore pl a kertbe.

A lepcsokon seggen csuszva vanszorgok ha le kell mennem a korhaz miatt.

Szerinted ha 2 naponta mondjuk lemasszok a kertbe kicsit kiulni az baj lesz??? persze mankoval es a torott labamra nem allok.



2017. júl. 23. 09:31
 1/5 enes ***** válasza:
Pihenned kellene, én nem ajánlom a járkálást csak, ha nagyon muszáj, akkor menj - és ez nem vészhelyzet. Ha kint vannak a lábujjaid, akkor próbáld meg azokat megmasszíroztatni, megmozgattatni, az jól fog esni.
2017. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmenyit sem setalhatok mankokkal? Meg bo 1 hetig van rajtam a fekvo. A labamat jol tudom mozgatni a gipszben,csak a vadlim faj neha ha sokaig egyhelyben tartom
2017. júl. 23. 12:47
 3/5 enes ***** válasza:
Próbáld meg masszírozni. Nem kellene vele sétálgatni, nem véletlenül fekvő.
2017. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szepen :)

akkor igy marad az egyik agyrol a masikra fekves

2017. júl. 23. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A fekvőgipsz nem azt jelenti, hogy azzal 24 órán át feküdni kell, hanem csak azt, hogy nem állhatsz rá a gipszedre! Mankóval oda mész, ahova akarsz.


Én is mentem vele folyamatosan.


Amúgy meg jól írja az előző, ha tudod, akkor tornáztasd, mozgasd folyamatosan a lábujjaidat, én biciklizős gyakorlatokat is folyamatosan csináltam a gipszelt lábammal, fekvő- és járógipszben is. Járógiszben meg mentem folyamatosan mindenhová. Nem is sorvadt csontsoványra a lábam, mint másoknak hasonló helyzetben :) Mindenki döbbenten kérdezte, hogy hogyan csináltam :)

2017. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!