Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek a bokámmal?

Mit tegyek a bokámmal?

Figyelt kérdés
Tegnapi.focimeccsemen kb az elso 5 percben futas kozben rosszul leptem es elegge kifordult a bokam..elsore ra se birtam lepni.. de micel.nem volt cserenk vegog kellett jatszanom a meccset fajos labbal. Meccs alatt meg oda rugtak 1-2x. Meccs utan az oltozobe mar akkor bedagadt es ereztem h alig birok jarni. Hazajottem vizesruhaztam. Edesanyam szerint tegnap ota lejebb ment egy kicsit a daganat de meg mindig ott van. Es borzalmasan faj a labam. Raallni alig birok. Lepni nagyon nagyon nehezen lepek. Probalom minnel tobbet pihentetni es vizesruhazni meg pockolni. Szerintetek bagyon sulyos vagy mar a jovo vasarnapi meccsen reszt vehetek?
2017. aug. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 napon belül nem lesz jobb, érdemes megröntgeneztetni a balesetin. Akármi (szalagszakadás, repedés) is lehet.
2017. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en is igy jartam mint te csak mas sportban

nem mentem rogton orvoshoz hanem hazi csoda praktikakkal probaltam gyogyitani....

azta masnapra bementem a korhazba es ott mondtak, hogy el van torve egy vekonyabb csont

szoval ne nagyon keszulj a meccsre :(

2017. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha egy nap után sem tudsz ráállni, meg dagadt a bokád, akkor irány a baleseti. Az a jobbik eset, ha azt mondják, semmi gáz csak pihentesd és borogasd, de ha eltört, vagy elszakadt valami, annak nagyon komoly komoly következményei is lehetnek. Itt most nem a vasárnapi focimeccs a fontos.
2017. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!