Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes a bokámmal orvoshoz...

Érdemes a bokámmal orvoshoz menni? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este leestema lépcsőn és a lépcső élébe elég csúnyán bevertem a bokám. Mára feldagadt és be van pirosodva meg van egy véraláfutás-szerűség rajta. Ha járok rajta fáj, de nem vészes. Érdemes megmutatni orvosnak, vagy elmúlik ez simán magától?


[link]



2016. okt. 6. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megmutatnám egy orvosnak, már csak azért is, hogy hátha tud rá adni valami krémet, ami felgyorsíthatja a gyógyulást.

Jobbulást és kíméld a bokád!

2016. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Chripko Teri válasza:
Jo ha elmesz a sürgössegire.En is megjartam ezelött 2 evvel.Nekem azzonnal feldagadt, nem igazan tudtam raallni.Sint tettek ra, igy mar inkabb tudtam jarni.Igaz hogy mar nem vagyok fiatal(58 eves vagyok),lehet ezert is nehezebben gyogyult.Körülbelöl egy ev utan maradt ki teljesen a fajdalom.Sokat bicikliztem,azt hiszem ez is segitett.
2016. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!