Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Menjek el gyereksebészetre?

Menjek el gyereksebészetre?

Figyelt kérdés

3 napja szaltozni probaltam 2 kotelen aminek a vegen karikak vannak(nem tudom a nevet, nem jit eszembe) es mikor atfordultam leerkezesnel elcsusztam es nem engedtem el a kotelet igy kifordult mindket vallam de az egyik 3napja hat szur vagy nem tudom hogy irjam le de ha mozgatom nagyon faj es nem dagadt fel, nem lilult be, de ha forgatom mintha beleszurnanak egy kest vagy szethuznak a vallamat

Szerintetek menjek rontgenre?


2017. aug. 24. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el pár napon belül, és a fajdalom nagyon zavar, akkor lehet hogy erdemes lenne...
2017. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar 3 napja faj es nem akar javulni:(
2017. aug. 24. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már pontosan ugyanígy, 1-2 napig fájt, de aztán elmúlt, és szerintem nem is fájt annyira, mint neked. Ha napok óta nem szűnik fájdalom, lehet jobb lesz elmenned orvoshoz, akár szalagsérülés is lehet.
2017. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!