Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Menjek el orvoshoz?

Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Április 8-án, reggel kificamítottam a bal bokámat. Borogattam pihentettem, de még ma is fáj, tehát kb. 18 nap múlt el azóta. Mikor kezdhetek el újra futni?

2017. ápr. 25. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellett volna menni vele, nincs-e valami komoly baj. Amíg fáj és gyenge, addig terhelni is tilos, nemhogy futkározni. Ne siettesd a dolgot, mert különben sose gyógyul meg, a boka nagyon kényes.
2017. ápr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már akkor elkellett volna menni amikor történt. Nem szabad terhelni a boka tényleg kényes az enyém hónapokig fájt, érzékeny volt.
2017. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ha már eddig nem tetted.
2017. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aznap, amikor ez történt felhívtam a nagypapámat (aki orvos) és azt mondta, hogy borogassam. Húsvétkor találkoztunk, megnézte és megint csak azt mondta, hogy borogassam. Ezek után nem volt kedvem még időpontot kérni (amit mire kapok egy fél év) vagy fizetni valakinek, aki ugyanezt mondja.
2017. ápr. 25. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell időpont, meg fizetni se, én a sürgősségire mentem be vele és nem is kellett sokat várnom, a röntgennel együtt vagy fél óra volt az egész. Annyit kell mondani, hogy elestél (gondolom) és nem tudsz lábra állni.


Futni semmiképp ne fuss még jó ideig és pihentesd, borogasd.

2017. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!