Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Azt akarom megkérdezni hogy...

Azt akarom megkérdezni hogy valakinek műtöttek e mar meg a terdeit mert úgynevezett, x lábai, vannak vagy voltak?

Figyelt kérdés
Nekem mind a két térdem eléggé befelé forduló és vannak napok amikor nagyon is fajnak meg ropognak és nem is valami szép.Ezt ugy hallottam hogy meglehet műteni, és azt akarom megtudni hogy közöttetek valaki esett e mar at ilyen műtéten? Ha igen akkor irnatok róla? Előre is köszönöm 17/L

2017. aug. 28. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, ilyen műtétet csak bizonyos fokú görbület felett, nagyon indokolt esetben végeznek. Szerintem kérj háziorvostól beutalót ortopéd szakrendelésre, ott tudnak neked segíteni a fájdalommal kapcsolatban és válaszolni a kérdéseidre.

Sok sikert! 20/L

2017. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ!:)
2017. aug. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!