Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nemrégen a barátnőm szén-monox...

Nemrégen a barátnőm szén-monoxid mérgezéssel komába került. Annyit szeretnék megkérdezni hogy körübellül mennyi ideig lehet? (Komában) és milyen károsodások lehetnek utána?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet megmondani, hogy meddig, és azt sem, hogy milyen károsodások lesznek.

A károsodás mértéke akkor derül ki, amikor már felébredt. Addig maximum tippelni lehet, de a tipp az nem orvostudományi fogalom. Így nem lehet semmit sem mondani.

2015. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha valóban kómába került, akkor annak súlyos mentális és pszichés következményei lehetnek.
2015. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Biztos van kóma és kóma közt is különbség.

Nekem két ismerősöm is volt már kómában,az egyik kétszer is,semmi bajuk!

2015. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Én annyit kérdeznék, hogy ezt miért nem az orvostól kérdezed?

Erre csak ő tud konkrétan, szavahihetően válaszolni. Itt senki nem ért ehhez, mondhatunk bármilyen hülyeséget, plusz még ha valakinek volt is már ilyen tapasztalata, minden eset más és más.

2015. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Miért lettek lepontozva az emberek?

Milyen választ vártok?

2015. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

%-ösnek;mert úgy néz ki manapság a tények és az azokról való írás negatívnak minősül.Másutt is,mindenütt.Ha valaki egyszerűen a száraz tényeket mondja vagy írja,tapasztalat vagy könyvekben is alátámasztott adatok alapján,arra nem tudom miért,de manapság még különben értelmes emberek is rásütik a "negatív" bélyegzőt.

Hogy miért?

2015. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tán azért mert még csak 15 éves vagyok? Nem értem....Ezért is kérdeztem itt mert sajnos ahol korházban van több száz km-re van innen. Mert tapasztalan vagyok ebben a helyzetben! Köszönöm akik probáltak valamilyen formában választ adni a kérdésemre! De sajnos még mindig kómában van! :(
2015. márc. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!