Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Sajnos orvoshoz nem tudok elmenni, most ahol vagyok.

Figyelt kérdés
Ma zuhogott az eső és nagy sebességgel, hiába fékeztem előtte sajnos kifaroltam és elestem a biciklivel. Végig csúsztam a járdán de rögtön felpattantam és ennyi. Foltok lettek rajtam bőven meg egy kisebb horzsolás, de a baj az h teljesen az odlalamra estem mivel a bicikli "kiment" alólam szóval a kezemmel nem véttem a fejemet és bevertem. Most egy fél óra múlva úgy vagyok, hogy iszonyatos hányingerem van és felállni sem bírok úgy sajog a fejem meg szédülök. Szerintetek mik a lehetséges betegségek?

2017. aug. 18. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kis agyrázkódás befigyelhet.
2017. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, köszi a választ! Szóval akkor csak annyit tudok jelenleg tenni, hogy pihenek? 😕
2017. aug. 18. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg amúgy forró az arcom is de nincs lázmérő itt, hogy megnézzem.
2017. aug. 18. 19:01
 4/4 A kérdező kommentje:
*megmérjem a lázamat, nem csak úgy megnézni a lázmérőt 😅
2017. aug. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!