Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag szakadással tudnék...

Bokaszalag szakadással tudnék járni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Részleges szakadással igen tudnál, de nagy fájdalmat okoz. Jobb lesz megröntgeneztetni, hogy mi a probléma? Lehet be kell gipszelni pár hétre a végtagot.
2017. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, egy napig kb. Nem tudom, mikor sérültél meg, de a férjem egy focimeccsen térdszalagszakadást "szerzett", másnap még elment dolgozni, de hazajönni már nem tudott. A térdszalag lecsúszott a bokájáig, több órás műtét, több hetes táppénz, gyógytornász, stb.

Ezzel csak azt akarom érzékeltetni, hogy fáj, fáj, de nem feltétlenül jelzi a sérülés egyből, hogy mekkora a baj. Ha nem javul borogatással, jegeléssel, stb., mindenképp menj orvoshoz. Jobbulást!

2017. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szombaton délelőtt sérült meg a lábam,a szüleim szerint felesleges megröntgeneztetni ("Minek megint sugároztatni

feleslegen?"-hozzáteszem szinte minden évben történik velem baleset,de nem rohanok mindig egyből orvoshoz;és ugyan tudok járni de fáj nagyon)

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

16/L

2017. szept. 11. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobban jársz egy szakorvosi véleménnyel - neked biztosan van tapasztalatod már, de a felvételek biztosabbat mutatnak. Túl leszel rajta hamar, és megérheti.
2017. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. szept. 22. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem reszleges bokaszalagszakadasom volt, amit csak rontgennel lat az orvos, mert akar lehetett volna teljes is. Nekem ilyenleveheto muanyag rogzitot kellett hordanom. Ez tobb eve volt es meg mindig faj neha de brutal. Voltam ortoped orvosnal, azt mondta akkor kellett volna megmuteni, de mar mindgy... egy boka rontgen nem akkora nagy sugarzas. Kepzeld el amikor a gerincet rontgenezik mindket oldalrol teljes hosszaban...
2017. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. okt. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!