Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1hete kezdtem el konditerembe...

1hete kezdtem el konditerembe jarni heti 3szor és igy kezdeskent elegge nem vagyok meg hozzaszokva és izomlázam van, mai nap be is lázasodtam lehet, hogy az izomláztol van lázam?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a túlzott testmozgástól lázad, de az is lehet, hogy leizzadtál és megfáztál. Ezt mindenképpen feküdd ki, ne edz rá a lázra! Ha meggyógyultál, akkor kicsit óvatosabban kezd el újra az edzést. Nem kell szétszaggatni magadat, 1-2 hét nem oszt-nem szoroz az erőnlétben, de ha lesérülsz, akkor akár 2 hónapig is pihi van.
2017. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Betegség után legalább 1 hétig de inkább 2 hétig meg pihenj nehogy szív izom gyulladást kapj el belehalj. Amúgy normális, ne hajtsák szét magad. Fokozatosan menjel és haladj
2017. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, bar nem hiszem h szet hajtottam magam mert minden gyakorlatnal a legkevesebb sullyal dolgoztam(gondolok itt csak szimpla rudra) vagy annyival amennyivel birtam de meg azota izomlazam van viszont
2017. júl. 6. 05:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél SMR hengert és azzal edzések után szigorúan elkerülve a lágy részeket hengerelt le. Lehet vele a vádlott hátul 2 oldalt a combokat mindenhol feneket hátat vállat karokat. Segíteni fog sokat, illetve ha mindent a legkönnyebb sulykolják vagy a tudnak csináltál akkor az ismetlesszambol vagy a gyakorlat végrehajtott számából vegyél le picikét.
2017. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!